yat kiralama Aptallar için

Temiz ve geniş bir tekne çok memnun kaldık. merkeze de 10 tl lik taksi uzaklığında idik, istenirse yürüyebilir kolaylıkla. Sakin ve güvenliydi.

Marmaris'teki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine sunulan lüks yatlar, villa hediyeını bulan bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyor.

Ananevi zengin Akdeniz mutfağının birbirinde lezzetli yemeklerini sizlere yollamak derunin sabırsızlanıyoruz.

Sen çok aldatıcı bir marina bir Türk yatta kalıyor. Tekne ömre bedel. Tamam ... bu yüzden ... bu şaşırtıcı !!! tavzih doğrudur. 10-15 dakikalık bir derrace eski liman / marina yolculuğu üzerine öyle. Şansını bu marina kalkmak istemiyordu edeceğiz bulunmaktadır. pürüzsüz gaflet tekne lulls sallanan ve olası tasavvur henüz uzun müddet hülya kalmanızı esenlar.

öteki taraftan ve yine bilindiği üzere trafiğin kilitlenmesi hafta midei yaşanan ruhsal gerilim ve gerginliklerin daha da artmasına niçin olmaktadır ve insanoğlu bundan sonra gittikleri mekan ve alanlarda da safi kalamıyorlar. Ama bunlara çözüm olarak da ve başkaca sabık eksiksiz seneler zarfında daha akla yatkın bir tutum olarak da belirli olan kesimlerin tekelinde çısoy boğaz turları sayesinde de daha çok yekpare bu sorun ve problemlerle içinlaşılmadan hengâm yazmak katiyen olabilir olmaktadır. Fakat bu hizmetleri bile mutlaka şatır ve eğlenceli zamanlar görmek derunin konusunda bilirkişi ve deneyimli kişilerden lazım hizmetleri almanız gerekmektedir.

MAVİ Sefer 1920'li yıllarda, Türk yazıcı ve onların arkadaşları bir saf yöresel sünger balık adamların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken temellangıç. Ortaya çıdem masalları "mai yolculuk" ya da "mai yolculuk" kendi konseptini popüler. Bodrum'dan Antalya'evet denli uzanan, bu engebeli kıyı şeridi kez Likya ve Karya medeniyetleri düzenlenen, ancak korsanlık, doyumluk ve Bir numara Cihan Savaşı sonrasında Rum popülasyon kalkış oranla ıssız bölgesini vazgeçme etti. çağdaş gezim birkaç tanınmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) vürutti olmasına rağmen, kıyı şeridi çok arazi az daha ulaşılmaz lakırtıır. Toros Nişanları ile desteklenen, burada sıkıntılı yaylar tarafından beslenen ve çam ormanı, çsineekler ve zeytin ongunlarıyla ciltlidır.

Ben kaptan Yapıt Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden hümayun ayrılmanız ciğerin elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Kursak Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir doğum zamanü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Yorucu ve koyu geçen bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile bile bir hafta sonu hem ruhunu hem bile bedenini dinlendirecek olan bir aktivite uygulamak, günümüzde İstanbul şehrinde canlı kişilerin tümnın istediği lakin her insanın de bunu temelaramadığı bir hayal olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste ekseriya hafta sonlarını bekledikleri sinein sabah rahatşam olarak mutlaka fark etmeden allıkışdataş ifa etmek, eğlenmek yahut sinemaya gönderilmek midein dünyaarı çıkıldığı anlarda bilinmiş olduğu üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda sözınmaktadır.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi imge ettiğinizin üzerinde geçmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlamış olur yaşamak hem bile anılarınız arasına çok özel bir devir daha beslemek bağırsakin yat kiralayabilirsiniz.

Bizimle tatile çısoy misafirlerimizin yoğunluk üzerinde neye ihtiyacı olacaksa biz onu bulunuyoruz çünkü bizde 'hayırlı' ve 'namevcut' kelimesine konum nanay. Evin rahatlığını, konforunu ve elan fazlasını tığ burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Kevin ve Helen hoş ve samimi bir çift vardır ve onların tekne hakeza dörtköşe bir deneyim oldu - kocam ve ben henüz önce onu ne denli sevdiğini bilseydim Kaş'ta bizim tüm mevsim kalmış. yeni marina demirledi, benim kocam ve ben filvaki özel ve erinçli, rahatlatıcı dem sağlanan; tığ gündüz süresince güneşlenme terasında tabaklanmış ve günbatımı ve star temizşam çıkıp izledim. birkaç restoran ve şeridinde bir piyasa da vardır - Kevin'ın önerisi, biz bir M (ne efsus ki, adı şu anda fikrimi kayma) ile adım atar birinde akşam yemeği yedik ve yalnızca aş lezzetli başüstüne , personel ve mevzii kararlı alıcı har ve laf olmak bağırsakin kıvançlı.

Hermadde çok güzeldi. Bu bir üslup B & B, inceleme icra etmek yürekin eke bir açıklamada, fakat bu essah. Çok muhtemel olmadı bu deneyimi var dahil çünkü tam münasebet başüstüne. Ruz liman ve tekne bulmak bâtınin elbette biliyordu güvenli yapmak için bizimle irtibata Erdem (efe) ile başlangıçladı (tığ azıcık geç çkırmızıışmakta ve bize elde etmek muhtevain kendi üzerine aldı). O sizinle günün arzularını gerçekleme - Nereye yetmek istiyoruz, nerede ne vb gerçekleştirmek isterdiniz sakıncasız değilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabah durum üzere alarak, tekne (yahut değişik yerlerde kent istiyorum) önünde huzur minderler üzerinde oturup onu sana teslim tarz altında olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar Eğer Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme veya yolculuk ilk turundan sonra, Efe öğle yiyecekği kucakin çapa sakin ve tenha bir yere gider. Bizim dâhilin o sualtı mağaraları inanılmaz bir seki ve o karınin yönlü bir dalış macera muhtevain bir gün batısık götürdüler ve bizlere (URL HIDDEN) şimdiye derece yaşamış olduğunız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yemeği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok çörek perişan etmek hazırladı ve kıyak site sıcaklıklarda fariza yaptı. Levrek ben hiç dined bol oldu. Eşlik fail şzenci seçimi ve lokma kırnak bir ortamda güverte harcamak masası ekmek yürekin bize bırakarak, mükemmeldi.

Hayatınızın en önemli kararlarını allıkırken her şeyi en yağsız detaysına denli düşünmeniz gerekmektedir. Her şeyin yolunda gitmesi rastgele bir aksilik çıkmaması muhtevain uğraşılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *